TTÜ Arengufond kuulutas välja 2017. aasta kevadise stipendiumite konkursi

TTÜ Arengufond kuulutas välja 2017. aasta kevadise stipendiumite konkursi. Koostöös ettevõtete, eraisikute ja organisatsioonidega on välja pandud 39 stipendiumit väärtuses ca 60 000 eurot.

Koostööpartnerid ootavad kandideerima üliõpilasi, kellel on hea õppeedukus ning soov end erialasel tööl tulevikus rakendada. Oluline on ka osavõtlikkus üliõpilaselu arendamisel.

Osad koostööpartnerid on stipendaatidele otsustanud välja panna ka täiendavad preemiaid: AS Fujitsu Estonia saadab stipendiaadi Münchenisse, 2017. a novembris toimuvale Fujitsu Euroopa foorumile. Ensto Ensek AS pakub lisaks stipendiumitele ka tasustatud praktika sooritamise võimalusi.

Arengufondi stipendiumitega on võimalik tutvuda siin.

Kandideerimine stipendiumitele on avatud kuni 13. aprillini 2017.

Pidulik stipendiumite üleandmise aktus toimub 31. mail kell 15.00-17.00 TTÜ aulas.

Lisainformatsioon
arengufond at ttu dot ee